MotoMikołaje 2018 – 1 grudnia 2018r.

MotoMikołaje 2018 już za nami.

Kolejna wspaniała akcja, kolejne pozytywne emocje 🙂
Dziękujemy Kochani, za wsparcie i uśmiech.

Łącząc siły wielu ludzi wrażliwych na los bezpańskich psów i kotów przygotowaliśmy dla najmłodszych sympatyków zwierząt sporo atrakcji. Każde dziecko mogło skorzystać z  malowania twarzy (tradycyjnego lub w wojskowe barwy). Była przesłodka wata cukrowa, baloniki w kształcie zwierząt, drewniane tabliczki z różnymi sentencjami, zdjęcia czworonogów mieszkających w schronisku, słodkie pierniczki, porady inspektorów i oczywiście Moto Mikołaje.

My jesteśmy szczęśliwi, że było Was tak wielu i w tak hojnie wspomagaliście nasze czworonogi.
Uzbieraliśmy ogromna skrzynię karmy dla zwierząt i 1719,04zł w gotówce, którą przeznaczymy na opłacenie kosztów nowo budowanych wybiegów dla psów w naszym schronisku.
Skrzynia na karmę będzie stała w Galerii Jeziorak aż do świąt i każdy, kto będzie miał chęć wspomóc schronisko, może zostawić coś smacznego dla naszych psiaków i kociaków.
A Wam jak się  podobało ?
Czekamy na Wasze opinie i podpowiedzi….

Dziękujemy raz serdecznie wszystkim razem i każdemu z osobna.
Dziękujemy organizatorom: Panu Tomkowi działającego z ramienia Galerii Jeziorak, Darkowi Ziółkowskiemu prowadzącego Team Xtrem <3.
Bez Was nie byłoby tak wspaniale.
Gorące podziękowania dla Pana Marka Dembińskiego – Baru Bistro za pyszną, pachnącą i gorącą zupę <3. W dzisiejszy mroźny dzień była bezcenna 🙂
Ogromne podziękowania dla wszystkich Motocyklistów, którym nie straszny był ziąb i dzielnie wspierali nasza akcję <3 jako Moto Mikołaje 🙂

Wielkie podziękowania dla wirtualnych opiekunów naszego Szanka – Concilio – Terapeutyczny Punkt Przedszkolny za plakaty, widokówki i ciasteczka z wizerunkiem Szanka. Dzięki Wam Szanek ma większą szanse na znalezienie prawdziwego kochającego domu.

Gorące podziękowania dla naszych niezastąpionych i nieocenionych Wolontariuszy. Dziękujemy, że możemy zawsze na Was liczyć <3Dzięki Wam kilka naszych psów miało dziś wspaniały, długi spacer.
Dziękujemy naszym Inspektorom – Czarnym Aniołom 😉 To Wy tylko w tym roku uratowaliście życie 29 psom i 3 kotom, a dzisiaj dzięki Wam w puszkach brzęczały pieniążki 🙂

O akcji mówili w Melo Radio i piszą w Info Iława…
O pamiątkowe zdjęcia zadbali: Andrzej Musiński – FotMus i Edyta Portjanko – Fotografia Naturalna.
Zapraszamy do odwiedzin schroniska …
Poniżej fotogaleria z dzisiejszego wydarzenia.

 

 

Posted in 6 nóg na jednej smyczy, Święto w schronisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *