MOTOMIKOŁAJE „Paka dla zwierzaka” – 5 grudnia 2016r.

Świąteczna zbiórka karmy dla schroniskowych psów i kotów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Mimo chłodu panowała gorąca atmosfera.
Wsparło nas bardzo wiele ludzi.  Ogromna skrzynia wykonana przez firmę „Drew-Gór Drzwi” zapełniła się po brzegi pysznościami dla czworonogów, a w skarbonkach brzęczały pieniążki. Udało nam się zebrać 1834, 01 zł, które przeznaczymy na sterylizacje i leczenie zwierząt.

W szczególności pragniemy podziękować ekipie z „X-Moto Team” oraz „Galerii Jeziorak” – inicjatorom i organizatorom akcji. Gdyby nie Wy akcja nie doszłaby do skutku.
Równie gorące podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów, których było bardzo dużo. Dziękujemy Wam za hojność i wsparcie. Ten piękny gest odbije się bardzo pozytywnym echem w działalności schroniska.
Całe przedsięwzięcie nie udało by się, gdyby nie nasi wspaniali Wolontariusze. Jak zawsze, tak i tym razem nas nie zawiedli.
Dziękujemy naszej Pani fotograf Edycie Portjanko – Fotografia Naturalna, która zawsze jest gotowa, żeby uwiecznić naszych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Iławy, którzy dołączyli się do naszej akcji.
Podczas całej akcji udało się zebrać około 400 kg jedzenia plus gadżety. To dzięki Wam przez kilka tygodni nasze futrzaki będą miały pełne miski.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim!!!

O akcji mówili w Radio ESKA Iława i piszą w Info Iława

Brawo Iławianie

   

Posted in Pomoc Schronisku, Święto w schronisku and tagged , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *