Światowy Dzień Zwierząt w naszym Schronisku – 04 październik 2018r.

Kochani. Z serca serdecznie Wam dziękujemy.

Mamy świadomość, że te proste słowa to niewiele. Zdajemy sobie sprawę, że nie uda się nam wyrazić całej wdzięczności jaka jest w naszych sercach, bo jest jej wiele i z różnych powodów. Zazwyczaj to my i nasze zwierzęta otrzymujemy wsparcie i pomoc. Chcieliśmy więc, aby przy Święcie Zwierząt schronisko mogło podarować Wam coś dla ducha i dla ciała. Muzyka, balonowe jamniczki, kolorowanki, malowanie twarzy oraz maskotki Olaf i Minionek to atrakcje jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych. Napoje, wata cukrowa i inne słodkości czekały pod pięknym namiotem nie tylko dla dorosłych. Nie zabrakło pięknej pogody i wielu pozytywnych emocji.

Byliście z nami… a my (może za sprawą Olafa ;)) mieliśmy wrażenie, że to Gwiazdka.
Wiele psiaków poszło dziś na świąteczny spacer, biurowe kociaki zostały wygłaskane 🙂 Każdy z Was przychodził z niespodzianką. Nasze czworonogi otrzymały od Was (oprócz spacerów) ogrom smakołyków, zabawek i kocyków. Nie zabrakło też Dobrej Nowiny 🙂

Bardzo fajną informację usłyszeliśmy od Pani Ewy Junkier -Zastępcy Burmistrza Iławy, która odwiedziła nasze schronisko:
„Burmistrz podjął decyzję, że będziemy budować pawilon weterynaryjny z zapleczem socjalnym. Będziecie Państwo tutaj mieli zupełnie inne warunki. Stanie się to nie w tym roku, ale już niebawem.”
Euforia! Ogromna radość! Marzenia mają szanse się spełnić!

Dziękujemy, że mimo wielu swoich spraw znaleźliście czas dla zwierząt i dla nas.
Pozdrawiamy Serdecznie
Pracownicy OTOZ Animals – Schronisko dla Zwierząt w Iławie.

Posted in Święto w schronisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *